zapiskinieznajomej.blog.bielsko.pl
 
bielsko.biala.pl
blog.bielsko.pl
zapiskinieznajomej.blog.bielsko.pl/rss
strona główna - zapiskinieznajomej.blog.bielsko.pl
Archiwum newsów - luty 2017


Komentarzy (0)

Spać.

  

Lecę powoli spać, bo jutro trzeba niestety rano wstać:P A już jest późno, oglądam niby bardzo fajną starą komedię z Edim Murphy'm, ale już oczka mi się zamykają. Cieszę się, że jutro jest weekend, bo w sobotę będę mogła się wyspać. Sprzątanie weekendowe dzisiaj wykonane więc nie będę musiała tak rano wstawać:P Papa. Miłego weekendu. Najlepszego.
2017-02-17 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Nauka dziecka :)

  

Chcę kupić jakiś fajny nocnik dla mojego synka, żeby szybko nauczył się załatwiać, a nie robić w pieluchy. Nie chcę kupować takiego zwykłego, bo wiem, że są bardzo różne rozwiązania. Nocnik świecący itd. Z tego poradnika http://zakupydlamalucha.pl/nocniki-dla-dzieci na przykład wiem, że są takie egzemplarze jak nocnik grający. Takie funkcje mają ułatwić dziecku naukę tej czynności, a także uprzyjemnić mu czas? Bo nie bardzo rozumiem: P

2017-02-17 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Pitbull

  

Byście na tym filmie w kinie? Ja nie, ale oglądałam Nowe porządki i bardzo mi się spodobało naprawdę, a nie lubię takich filmów, uwierzcie mi. Koleżanka teraz czyta książkę o tym samym tytule. Mówi, że jest trochę porąbana, ale warta przeczytania.

2017-02-17 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Tęsknie za Ordanem...

  
Jejku jak ja dawno nie jeździłam konno. Niech ta wiosna szybko nadchodzi to siąde na mojego ulubionego konia i pojadę sobie na nim hen hen daleko. Ma nawet imię nadane przeze mnie: Ordan. Uratowałam go, bo kiedyś się zaplątał w druty w lesie. Kłusownicy zastawili pułapkę na zwierzęta, co za okropieństwo. A my wtedy wybraliśmy się na letnią przejażdżkę:(
2017-02-16 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Gdzie na wakacje?

  

Zastanawiam się gdzie pojechać w tym roku na wakacje. Nie mam pojęcia co wybrać, bo lubię góry i morze. Nie wiem czy nie pojechać zagranicę, bo dawno nigdzie nie byłam. Chcę zabrać ze sobą swoją siostrę cioteczną, która porusza się na wózku inwalidzkim. Muszę więc wybrać takie miejsce, gdzie wszystko w miarę możliwości będzie dla niej dostępne. Jeśli macie jakieś info o tym, to dajcie znać.

2017-02-03 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)

Archiwum:


2017
» luty (7)

Ocena bloga:


Oceń blog:  1   2   3   4   5 

Reklama:


Statystyki bloga:


Wyświetleń: 3201
Newsów: 7
Komentarzy: 0
Ta strona kojarzona jest ze słowami:
Zapiski niezanajomej., blog Bielsko, blogi Bielsko-Biała